Naša ponuka najmä autorské grafiky, ktoré ďalej využívame na potlač najrôznejších predmetov.

Pre hotovú grafiku pre Vás máme výbornú pomôcku - KONFIGURÁTOR!

Nájdete tu najpredávanejší textil značky Adler, hrnčeky, brošne, prívesky a nálepky.

Ceny uvádzané aj s potlačou. Pri špecifických požiadavkach Vám vyhotovíme cenovú ponuku.

FUN motívy a DOGGIE GIRL  len na ukážku, do objednávky, prosím, upresnite, o ktorú grafiku máte presne záujem, prípadne, ako ju upraviť.

Vybraný motív si môžte farebne doladiť s farbou textilu, niektorým grafikám je možné zmeniť aj viac farieb!

Nezabudnite na správnu veľkosť textilu (k dispozicií máte tabuľky veľkostí).

Ak ste so svojim výberom spokojní, stačí mailom zaslať vygenerovaný kódV prípade špecifických požiadaviek nám do mailu dopíšte aj tie. 

Každej objednávke zasielame ukážku na schválenie a až po jej definitívnom schválení objednáme vybraný tovar a dáme do výroby potlače.

Textil a nové potlače objednávame raz do týždňa - v pondelok!

Ak plánujete darček k sviatku, prosím, rátajte s dlhším časom výroby a dodania, nakoľko VŠETKO robíme len na objednávku, nemáme skladové zásoby. Výroba môže trvať 1-3 týždne (v závislosti od dňa prijatia objednávky a zaneprázdnenosti) + zaslanie tovaru.

V prípade záujmu o logo uvítame aspoň minimálnu predstavu z Vašej strany. Výrazne to pomôže pri práci a výrobu celkovo urýchli

Ceny grafík  závislé od vybranej grafiky, nakoľko ponúkame viacero druhov (čiernobielu, farebnú, karikatúrky) a tiež od prevodu majetkových práv.

Ak chcete logo využívať vo vlastnej réžii, potrebujete podklady v krivkách, teda súbor vo formáte .cdr. 

Ak grafiku neplánujete ďalej využívať vo veľkompodklady nepotrebujetegrafika ostáva u nás. Týka sa to najmä prekreslovania fotografií pre potlač v malom. Všetky grafiky si archivujeme, kedykoľvek si môžte objednať novú dotlač. Táto možnosť je výrazne lacnejšia, nakoľko našu grafiku sami využívať nemôžte.

Ako objednať prekreslenie z fotografie je uvedené podrobnejšie pri čiernobielej a farebnej grafike.