top of page

MÁTE STUHU AGILTY, ALEBO BORDER COLLIE?

KTO MI VYROBÍ OBOJOK, ALEBO HRAČKU?

Stuhy nemáme skladom. Všetky stuhy vyrábame len na objednávku. Takže ak máte záujem o akákoľvek stuhu z našej ponuky, hoci aj o rovnakú, ako ste videli na fotografii, pošlite nám objednávku. Nemáme minimálny odber, vieme spraviť a poslať aj meter.

AKO DLHO TRVÁ VYROBENIE STUHY?

Výroba stuhy trvá niekoľko dní od jej definitívneho odsúhlasenia. Vždy je zákazník vopred informovaný o čase vyhotovenie v závislosti od množstva objednávok. Pred samotnou výrobou treba rátať aj čas potrebný na vyhotovenie grafiky, zaslanie ukážok a prípadných opráv.

V ČOM SÚ TIETO STUHY INÉ AKO OSTATNÉ?

Naše stuhy sú jedinečné spôsobom výroby, vďaka ktorému nemáme minimálny odber a vieme vyrobiť jedinečné stuhy s vlastným motívom v podstate na jeden obojok takmer okamžite.

AKÉ MOTÍVY JE MOŽNÉ POTLAČIŤ?

Potláčame hlavne vlastné autorské karikatúrky psích plemien a iných zvieratiek, ale je možné využiť aj logo, prípadne fotografie. Ak máte záujem potlačiť vlastnú grafiku, odporúčame vektor, prípadne čo najlepšie rozlíšenie.

NA ČO MÔŽEM STUHU POUŽIŤ?

Stuhy sa používajú na výrobu psích obojkov - ideálne ak je tam aj meno psíka a telefonický kontakt pre prípad straty, rovnako na vodítka, postroje, ale veľkú obľubu majú aj hračky, či prívesky.

Ak sa vám naše stuhy páčia, alebo sami si neviete obojok, alebo hračku vyrobiť, kontaktujte jedného z našich overených výrobcov na Slovensku, v Čechách, či v zahraničí.
Zoznam nájdete tu

bottom of page